وبسایت رسمی فروهر

انسان در جستجوی معنا

انسان در جستجوی معنا
5 از 13 رای

در سمینار انسان در جستجوی معنا، زیر ساخت های زندگی موفق و هرم افراد موفق تدریس شد که در سمینار بعدی هرم وارونه که اکثریت را به خود تخصیص می نماید تدریس خواهد شد.

برای زندگی موفق بایستی ابزار، دانش و مهارت‌هایی را پیدا کنیم که ما را در زندگی به موفقیت می‎رساند

یک روز با فروهر

و اکنون یک روز با فروهر;
خوش آمد میگم به عزیزان و دوستانی که بعضی‎ها از راه دور و بعضی‎ها هم از همین نزدیکی‌ها به اینجا آمدید، امروز تجربه متفاوتی رو ما باهم خواهیم داشت. بنابراین جمع بندی که می‎خوام بکنم و ببینم که من چه هنری دارم؟ هنر من چیه؟
هنر من اینه که من می‎تونم از توانایی‎های خودم، بهترین بهره‌برداری رو بکنم. که چگونه می‎شود از آنچه که داریم که البته خیلی از ما فکر می‎کنیم که یه چیزی کم داریم مثلا اگر دکتری داشتم، اونوقت اینجوری می‎شد!

انسان در جستجوی معنا

امروز گفتگوهای ما، بیشتر از هر چیز دیگری معطوف به اینه که ما چگونه از خلاقیت‎های درونمون، استفاده بکنیم. هدف من اینه که این هنری رو که دارم، به اونایی که علاقمند هستند از این هنر استفاده بکنند، انتقال بدم.
در اینجا من زیاد به تجربیاتی که به عنوان یه فرد بهبود یافته دارم، اشاره‎ای نخواهم کرد. من به اون چیزهایی اشاره خواهم کرد که من رو در زندگی موفق کرده است. من علت موفقیت خودم رو در رسیدن به آرزوهام که در کتاب تولد دوباره ۱ و ۲ در موردشون صحبت شده است.
برای زندگی موفق بایستی ابزار، دانش و مهارت‌هایی را پیدا کنیم که ما را در زندگی موفق می‎کنه. این اون چیزی است که ما در موردش صحبت خواهیم کرد.
موفقیت …

یک دیدگاه دربارۀ “انسان در جستجوی معنا”

  • رضا دوانی گفت:

    ضمن عرض ادب خدمت شما راهنمای عزیز ، برداشت من اینکه برای داشتس حس خوب و موفق شدن با توجه به شناختی که از خود دارم سعی کنم مهارتهای مورد نیازم رو از طریق اموزش دنبال کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *